Сторінки

Канал

середа, 19 грудня 2018 р.

Пшеничнюк Василь Сергійович


Голова правління ВАТ "Київміськсантехмонтаж", академік Академії будівництва України, заслужений будівельник України.
Входячи до складу АК "Київреконструкція", підприємство під керівництвом В.С. Пшеничнюка виконувало реконструкцію центру міста – комплекс спеціальних робіт у понад 500 житлових будинках, дитячих садках, школах і лікарнях, перекладено десятки кілометрів комунікацій. Брав участь у реконструкції таких об'єктів, як Києво-Печерська Лавра, театр і музей ім. Т.Г. Шевченка, Театр оперети; будівництві Південного вокзалу, Севастопольської площі, корпусу біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка тощо.
У складних економічних умовах становлення незалежної України тільки завдяки високій професійності, великому практичному досвіду, ініціативі, організаторським здібностям керівника вдалося зберегти напрям діяльності підприємства та робочі місця.

неділя, 18 листопада 2018 р.

У Сумах привітали відомого письменника-гумориста Григорія Єлишевича з ювілеєм

У центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулась творча зустріч-вітання з сумським письменником, гумористом, пісняром, членом Національної спілки письменників України Григорієм Єлишевичем, який 6 листопада святкував ювілей.
На святковий захід з нагоди 70-річчя сумського автора завітали представники відділу культури та туризму, Інформаційно-методичного центру, Національної спілки письменників України, члени культурно-мистецького клубу «Грань», літературної студії «Літера», працівники бібліотеки, а також поціновувачі творчості письменника різного віку.
Спеціально до цієї зустрічі у бібліотеці була підготовлена книжкова інсталяція «Григорію Єлишевичу – 70. З усмішкою і піснею». А протягом усього заходу присутні мали змогу переглядати відео-презентацію добірки найцікавіших світлин життя ювіляра.
   
Під час творчої зустрічі на адресу майстра гумористичного слова лунало багато теплих слів, творчих вітань, виконання юними сумчанами відомих гуморесок автора, таких як «Царська трапеза», «Погані приклади», «Не те враження», «Сімейний детектив».
У свою чергу ювіляр розповів про роботу над своїми творами, зачитав уривки з них, а також гості заходу почули у виконанні Григорія Єлишевича авторські пісні.

четвер, 4 жовтня 2018 р.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Переглянути
Поки що ми розміщуємо на сайті фото Майстра гумору, які збереглись у особистих архівах його друзів та шанувальників і були опубліковані у книзі "Хто такий Павло Глазовий".
На жаль, таких фото виявилося дуже мало, а багато матеріалів П. Глазового з його особистого архіву зникло. Буде дуже шкода, якщо безслідно...


Ми звертаємося да всіх шанувальників Павла Прокоповича з проханням поповнювати наш віртуальний архів.
Гарантуємо, що всі Ваші матеріали будуть використані лише з добрими намірами і на користь всього співтовариства, яке уже з небесних висот об'єднав Павло Глазовий. Незламний мрійник і відданий українець!

неділя, 2 вересня 2018 р.

Біля могили неперевершеного Сміхотворця, 30.08.2018 р.

Члени Міжнародного Фонду ім.Павла Глазового під час панахиди біля могили неперевершеного Сміхотворця (м.Київ, Байкове кладовище,30,08,2018). Зліва направо: Михайло Герасимчук, Олег Драчук, Володимир Ліщенюк, о.Ігор, Ольга Парадовська, Василь Неволов, Віктор Євтушенко, Віктор Герасимов, Анатолій Паламаренко, Василь Пшеничнюк та Володимир Стретович.

четвер, 30 серпня 2018 р.

пʼятниця, 17 серпня 2018 р.

Посилка від автора "Золотої рибки" Віктора Євтушенка

Ця історія почалася два тижня тому, в Донецької області, коли запорізький письменник-гуморист Пилип Юрик,в складі команди волонтерів "Українські вареники" (керівник - Надія Мороз), побачив інсценування казки «Золота рибка», яку поставили бібліотекарі Запорізької обласної юнацької бібліотеки для воїнів в АТО.
Йому так сподобалася вистава, що він відразу подзвонив самому автору "Золотої рибки" ( зі збірки «Старі казки на новий лад») - сучасному письменнику-сатирику, учню Павла Глазового - Віктору Євтушенко.
Розчулений письменник-патріот, в розмові з бібліотекарем Ларисою Головко, пообіцяв відправити в обласну бібліотеку для юнацтва - все свої книги, які у нього є в наявності.
І зараз бібліотека вже отримала - 16 книжок. Серед яких - "Старі казки на новий лад" (2003 р.), "Не на того напали!" (2013 р.), "Сміх на голову!" (2008 р.), "Сміхограй" (2001 р)., "Щось не так!" (2017 р.), "То є так!" (2011 р). "Про 100 сміх" (2013 р.).
"Якщо хочете довше жити, - частіше помирайте зі сміху!»,- побажав читачам юнацької Віктор Євтушенко.
Зовсім скоро, після обробки книг відділом комплектування, всі бажаючі зможуть насолоджуватися читанням сатири від Віктора Євтушенка! Запрошуємо!
· Оновлено в понеділок · Зроблено в Запорізька обласна бібліотека для юнацтва

понеділок, 23 липня 2018 р.

ВЕЧІР СМІХУ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

Вечір сміху зі сцени Київського
обласного музично-драматичного 
театру ім. Саксаганського 
відкриває поет-гуморист 
Віктор Євтушенко
Хоча переживаємо не кращі часи, але живуть традиції. Однією з яких є ініційоване трудівниками гумористично-сатиричного цеху нашої обласної письменницької організації відзначення Міжнародного Дня сміху.
От і цього разу вони зібрали численну аудиторію у приміщенні Київського обласного музично-драматичного театру ім. Саксаганського. Відкрив Вечір сміху наш колега поет-гуморист, президент Міжнародного благодійного фонду ім. Павла Глазового, Член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, лауреат молодіжної літературно-¬мистецької премії ім. Миколи Вінграновського, літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя-Левицького, Всеукраїнського фестивалю гумору та сатири Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Перлини сезону», кількох Всеукраїнських фестивалів «Вишневі усмішки» з присвоєнням звання «Професійний сміхотворець України» Віктор Євтушенко. Він розповів про велику роботу, яку веде очолюваний ним Фонд зі збереження кращих набутків класиків українського гумору, підтримку талановитої молоді з числа авторів-гумористів і виконавців гумористичних творів. У виконанні автора прозвучало кілька нових сатиричних творів відомого майстра гумористичного цеху.

субота, 9 червня 2018 р.

ПРО100 СМІХ ВІД ВІКТОРА ЄВТУШЕНКА


Літо дарує дітям найкращі дні відпочинку. А тим, хто відвідує літні табори, дає можливість не просто відпочити, а весело, гамірно, приємно провести дозвілля.
8 червня відвідувачі табору «Літограй», що працює при бібліотеці та англомовного табору «STEAMcamp» Білоцерківського колегіуму, зустрілися в бібліотеці-філіалі №9 з відомим поетом-гумористом, членом Національної Спілки письменників України, президентом Міжнародного фонду імені Павла Глазового – Віктором Євтушенком. Автор презентував збірку гуморесок «Щось не так», яка побачила світ у 2017 році, а також познайомив читачів із сатиричними віршами з книги «Не на того напали». Віктор Арсенійович веселив дітей своїми гуморесками, дотепно відповідав на їх численні запитання, ділився спогадами про дитинство, навчання в спортивному інтернаті і про перші спроби написання віршів.
Учасники заходу отримати книги з дарчим підписом автора. 

понеділок, 14 травня 2018 р.

Творчий вечір "СМІХ І СЛЬОЗИ..." Анатолія Паламаренка


13.05.2018р. В Національній Філармонії України відбувся ТВОРЧИЙ ВЕЧІР "СМІХ І СЛЬОЗИ..." Героя України, Народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса ШЕВЧЕНКА Анатолія ПАЛАМАРЕНКА. Потужня сила слова зачарувала всіх присутніх в залі! Бурхливі олески лунали після кожного прочитаного та продекламованого твору. На завершення концертної програми вручали квіти. Особливою подією було вручення Ордену Миколи ЧУДОТВОРЦЯ з благословення Патріарха Київського та всієї Руси - України Святійшого Філарета за клопотанням керівника Всеукраїнського пісенного проекту "ПІСНЯ ЄДНАЄ УКРАЇНУ", Заслуженого артиста України Ярослава ГАВЮКА та учасників "МИСТЕЦЬКОГО СПЕЦНАЗУ". Диплом учасника проекту "Пісня єднає Україну" геніальному артисту вручено активною громадською діячкою, членом оргомітету проекту Світланою САДОВЕНКО. Жінка-Мироносиця Людмила САЛЮТА-ЯЩЕНКО прочитала Молитву і вручила розкішний букет квітів видатному МИТЦЕВІ. І на завершення урочистості Народна артистка України Олена КУЛИК разом з усіма присутніми в залі виконали Многії літа АНАТОЛІЮ НЕСТЕРОВИЧУ ПАЛАМАРЕНКУ, Всім присутнім у залі та неньці -Україні!

неділя, 29 квітня 2018 р.

Андрійчук Петро Олександрович

Петро Олександрович Андрійчук, заслужений працівник культури України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ст., лауреат премії ім. Івана Огієнка, професор кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, художній керівник заслуженого народного хору України «Дарничанка», секретар Національної всеукраїнської музичної спілки, член правління Всеукраїнського хорового товариства ім. М. Леонтовича, член Національної спілки журналістів України. Концертував у багатьох країнах Європи, Азії та США. Автор творів, обробок, перекладень для хору, оркестру та ансамблів народних інструментів, баяна.
Петро  Олександрович  Андрійчук (нар. 17 січня 1958, м. Борщів, Тернопільська область) — український диригент, композитор. Член НЛУК (1999). Заслужений працівник культури України (1992). Професор (1999).

У 1973—1977 навчався у Тернопільському музичному училищі. Закінчив Київську консерваторію (1982). Від 1979 — концертмейстер, від 1992 — художній керівник, головний диригент народного ансамблю пісні й танцю України «Дарничанка». Від 1989 — викладає у Київському національному університеті культури і мистецтв.

Гастролював у країнах СНД, Польщі, Румунії, Югославії, Чехії, Словаччині, Великій Британії, Франції. Автор обробок і аранжувань українських народних пісень для хору та вокальних ансамблів, пісень на слова українських поетів. Упоряд. і музичний редактор збірки пісень «Дорога до мами» (Т., 2002), куди ввійшли твори на слова тернопільських поетів Василя Дерія, Ганни Костів-Гуски та інших.

З 1992 року художній керівник, диригент заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка»

Джерело

Базів Микола Миколайович

Базів Микола Миколайович народився 12 грудня 1959 року в селі Кропивник Калуського району Станіславської (нині – Івано-Франківської) області. Закінчив Калуську СШ№1 із золотою медаллю (1977), Львівський політехнічний інститут (1982) – з відзнакою. Автор книжок «Веселі кропивинки» (2008), «Мій Кропивник» (2011), «Колюче дзеркало» (2012), «Шерстилинки» (2013), «Яблука, не квашені» (2015). Володар гран-прі міжрегіонального фестивалю гумору та сатири «Грицева шкільна наука» ( м.Копичинці, 2010р.), лауреат першої премії Всеукраїнського фестивалю гумору і фольклору імені Павла Глазового (м.Київ, 2010), лауреат другої премії 5-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Усмішки Глазового» (м. Казанка, 2012), «Лауреат Нобельської премії» (2013), лауреат «Підкови Пегаса» (м. Вінниця, 2015) Гуморист, пародист, член Національної спілки журналістів України (2011), Наукового товариства імені Шевченка (2012), Національної спілки письменників України (2015). Живе і працює в Гусятині.

середа, 18 квітня 2018 р.

Драчук Олег Юрійович



Навчався у Ніжинському Державному педагогічному інституту ім. Н.В. Гоголя.
Раніше закінчив Полтавське Вище ВУ ракетних військ і артиллерії ім. генерала Ватутина.
91 ГСВГ Альтес Лагерь

середа, 4 квітня 2018 р.

Гарний сміх – здоров’я для всіх!


Гумор – це не просто сміх, це – сміхотерапія! Дейл Карнегі, який вчив людей мистецтва спілкування та досягнення успіху, склав таку ціну усмішці: «Вона нічого не коштує, а дає багато. Вона збагачує тих, хто її отримує, і не збіднює тих, хто її дарує. Вона триває лише мить, але пам’ять про неї може лишатися назавжди».
Швидко промайнула хвилинка-гуморинка «Ох, і сміху в нас було», проведена працівниками бібліотеки-філії №6 з учнями БЗШ №23. Дотепний гумор Павла Глазового, Віктора Євтушенка читали: Сашко Цуцков, Сашко Федак, Денис Клюєв, Денис Чернозуб, Варвара та Поліна Середа, Роман Галанзовський, Ілля Крилов.
На сміхокрос «Посміємося разом» до книгозбірні завітав поет-гуморист, член Національної спілки письменників України, лауреат міської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького, автор 13 книг гумору і сатири – Віктор Євтушенко.

четвер, 8 лютого 2018 р.

Творча зустріч в Ромнах


На початку останнього місяця зими в Ромнах, що за 100 км. від Сум, в місцевому Будинку культури відбувся поетичний вечір, особливим гостем якого був Григорій Єлишевич – поет-гуморист, письменник, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського. Письменник живе в Сумах – обласному центрі, що на Слобожанщині. Він член НСПУ, НСЖУ, Міжнародного Фонду імені Павла Глазового, Почесний житель Великої Чернеччини. 
Г.Л. Єлишевич – ініціатор відродження обласного, а з 2013 року Всеукраїнського фестивалю «Вишневі усмішки» на честь славетного гумориста Остапа Вишні (Губенко), який народився в місті Грунь, Охтирського району на Сумщині.

вівторок, 6 лютого 2018 р.

Самотня леді


Нещодавно в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбулася вистава «Самотня леді» за мотивами російського драматурга Ігоря Афанасьєва, в перекладі письменника Василя Неволова, заслуженого діяча мистецтв України. В головній ролі – Галина Яблонська, народна артистка України. В камерній залі театру не було жодного вільного місця. Шанувальники таланту пані Галини прийшли не тільки подивитися виставу, а ще й привітати артистку з її ювілеєм – 90-річчям від дня народження.
Галина Гілярівна Яблонська служить в храмі мистецтва 67 років. Далекого 1951, коли дівчині було 23 роки, вона увійшла в трупу театру, в якому на той час працювали видатні діячі культури Гнат Юра, Наталія Ужвій, Поліна Нятко та інші.
Присутність на сцені Галини Яблонської, її колег по цеху Олександра Печериці та Анастасії Добриніної у виставі «Самотня леді», настільки захоплює та вражає, що забуваєш про всі умовності театру, про сьогодення і разом з головною героїнею Лесею Богданівною живеш її життям, а добрі вчинки та настанови самотньої жінки сприймаєш з повагою та довірою. Хвиля емоцій наповнює душу, викликає почуття вдячності за людяність героїні, її гідність та порядність. Насправді високе мистецтво театру, воно сіє в серці глядача вічне – любов і добро! Саме за роль Лесі Богданівни в мелодрамі «Самотня леді» пані Галина одержала мистецьку премію «Київ» у 2014 році.

пʼятниця, 26 січня 2018 р.

У Білій Церкві визначили лауреатів міської літературно-мистецької премії ім. І.С. Нечуя – Левицького

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.
За словами радника міського голови Миколи Антонюка, на здобуття премії матеріали подавали такі кандидати:
— Стародуб Олексій – за наукові доробки и у сфері археології, історії, краєзнавства;
— Фокіна Тетяна – за творчий доробок, виставкову діяльність;
— Наумов Роман – за творчий доробок у сфері фотомистецтва, фотоальбом «Біла Церква»;
Євтушенко Віктор – за книгу «Щось не так»;
— Поліщук Тетяна – за літературно-театральну діяльність;
— Ручай Ганна –за книгу «На східному фронті є зміни».
Під час двох засідань комісії з присудження міської літературно-мистецької премії ім.І.С.Нечуя-Левицького відбувся розгляд матеріалів, що надійшли в комісію, обговорення кандидатів та визначення двох лауреатів. Шляхом таємного голосування були визначені лауреати.
Відзначимо, що
Олексій Стародуб бере активну участь у культурно-громадському житті міста, вивчає проблеми археології, історії, топоніміки Білої Церкви та району. Він фактично єдиний дослідник білоцерківської історіографії.